Modular System Non-stick Perforated Baking Tray 30mm depth CPT4060-30
Weight 0.08 kg
Dimensions 400 × 600 × 30 mm
Brand
Modular Systems
Depth X Width X Height
50 in stock
11 People watching this product now!
Description
Key Features
  • Heavy Duty
  • Non-stick material
  • 1.2mm thick